UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 8011355
nr 801 1355
Väggur
rokokostil, höjd: 65
Kondition: slitage, skador, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 januari 2013
kl 20:15:41
200 kr
350 kr
300 kr